VOS Travel - your specialist for bike- hike and skiholidays

contact

VOS Travel Belgium

Westlaan 415
B-8800 Roeselare

Tel: +32 (0)51/240 340 - Fax: +32 (0)51/240 440
E-mail: info@vostravel.be
Website: http://www.vostravel.be
Lic A 5423

Office-hours

Monday - Friday 10 - 18 hours ( call-centre) 

           

 

 


 

VOS Travel team

 

  Tom Hoornaert owner - director tom@vostravel.be
       
  Carlos Deprez Product-manager  carlos@vostravel.be
  Rewert Wolthoff Reservations ( office representative the Netherlands) info@vostravel.nl
       
  Dirk Dedobbelaere Reservations dirk@vostravel.be
  Ronald Boerjan Reservations ronald@vostravel.be
  Liesbeth De Grande Reservations liesbeth@vostravel.be
  Tim Vuylsteke Reservations tim@vostravel.be
  Dries Deberdt Reservations dries@vostravel.be
       
  Trees Masson Bookkeeper trees@vostravel.be

 

 

 

* Zelf gemaakte reizen door en voor fietsers/wandelaars (90%)

* prima prijs/kwailteitsverhouding

* geen reservatiekosten en toeristenbelastingen (inclusief)

* goede kwalitatieve logies ( ***/****) zelfs in Frankrijk

* duurzaamheid

* flexibiliteit

* korte lijnen/eenvoudig gestructureerd bedrijf

* veelal directe contacten met hotels

* eenvoudige prijszetting (één seizoensprijs / geen toeslagen in het hoogseizoen (HERZIEN)

* brochure op handig A5 formaat

* centraal gelegen hotels

* culinaire (streek)menus/ bourgondisch tintje

* uitgebreid aanbod

* goede eigen routebeschrijvingen (roadbook en roadboekhouder)

* product investering ipv reclame/PR

* lange ervaring – reeds XX jaar