Uw specialist voor fiets-, wandel- en skivakanties

Contact

VOS Travel België

Westlaan 415
B-8800 Roeselare

Tel: +32 (0)51/240 340 - Fax: +32 (0)51/240 440
E-mail: info@vostravel.be
Website: http://www.vostravel.be
Lic A 5423

Openingsuren

Maandag tot vrijdag 10 - 18 uur telefonisch doorlopend. Indien u ons wenst te bezoeken kan dit enkel op afspraak.
Op zaterdag van 10 tot 12u30; tussen 15 april en 31 augustus op zaterdag van 10 tot 12u30 en 13u30 tot 16u30.

                

Hoe VOS Travel Roeselare bereiken?

roeselare_tnVanaf E403 richting uit Kortrijk of Brugge: neem afrit Roeselare / Izegem. Bij de verkeerslichten van de afslag: volg richting Roeselare (uit richting Kortrijk: rechts, uit richting Brugge: links. U rijdt nu op de grote ring rond Roeselare.

Rijd een heel stuk rechtdoor, o.a. voorbij het Sterrebos aan de rechterkant, de bedrijven Midera en Soubry. Rijd door tot aan de verkeerslichten waar Hooglede naar links bewegwijzerd staat. Ga hier naar rechts richting centrum.

Rijd tot aan de verkeerslichten. Er bevindt zich een tankstation op de rechterkant. Ga hier naar rechts. U komt o.a. voorbij de winkel Jonavan aan de rechterkant. Een 50m verder is er een oprit naar rechts met een bord VOS Travel.

 

VOS Travel Nederland

Theodora Versteeghstraat 82
7558 HV Hengelo

Tel: +31 (0)74/277.83.82- Fax: +31 (0)74/277.83.13
E-mail: info@vostravel.nl
Website: http://www.vostravel.nl

Openingsuren
Maandag t/m zaterdag 10.00 - 17.00 uur, graag even een afspraak maken.

 

Hoe VOS Travel Hengelo bereiken?


Komende vanaf de A1 (Apeldoorn/Deventer) neemt u ter hoogte van Hengelo afslag 31 (Hengelo-Noord). Bovenaan de afslag gaat u bij de stoplichten rechtsaf en bij de volgende stoplichten linksaf (Hasselerbaan).

Vervolgens neemt u de eerste straat rechts (Bogtmanstraat) en de tweede straat rechts (Th. Versteeghstraat).

Parkeren kunt u direct aan het begin van de straat links of even voorbij ons kantoor aan de Th. Versteeghstraat 82.

 

 

 


 

 

Het VOS Travel team

 

 

  Tom Hoornaert Zaakvoerder tom@vostravel.be
  Ronny Vandevelde Winterreizen & incentives  ronny@vostravel.be
  Carlos Deprez Fietsen en wandelen (kantoor België) carlos@vostravel.be
  Rewert Wolthoff Fietsen en wandelen (kantoor Nederland) info@vostravel.nl
       
  Dirk Dedobbelaere Reservaties en administratie dirk@vostravel.be
  Ronald Boerjan Reservaties en administratie ronald@vostravel.be
  Liesbeth De Grande Reservaties en administratie liesbeth@vostravel.be
  Tim Vuylsteke Reservaties en administratie tim@vostravel.be
  Dries Deberdt Reservaties en administratie dries@vostravel.be
       
  Trees Masson Boekhouding trees@vostravel.be

 

 

 

* Zelf gemaakte reizen door en voor fietsers/wandelaars (90%)

* prima prijs/kwailteitsverhouding

* geen reservatiekosten en toeristenbelastingen (inclusief)

* goede kwalitatieve logies ( ***/****) zelfs in Frankrijk

* duurzaamheid

* flexibiliteit

* korte lijnen/eenvoudig gestructureerd bedrijf

* veelal directe contacten met hotels

* eenvoudige prijszetting (één seizoensprijs / geen toeslagen in het hoogseizoen (HERZIEN)

* brochure op handig A5 formaat

* centraal gelegen hotels

* culinaire (streek)menus/ bourgondisch tintje

* uitgebreid aanbod

* goede eigen routebeschrijvingen (roadbook en roadboekhouder)

* product investering ipv reclame/PR

* lange ervaring – reeds XX jaar

 

Favorieten Recent bekeken