Contact

Contact

VOS Travel België

Westlaan 415
B-8800 RoeselareTel: +32 (0)51/240 340 - Fax: +32 (0)51/240 440
E-mail: info@vostravel.be
Website: http://www.vostravel.be
Lic A 5423

Openingsuren

Maandag tot vrijdag 10 - 18 uur telefonisch doorlopend. Indien u ons wenst te bezoeken kan dit enkel op afspraak.
Op zaterdag van 10 tot 12u30; tussen 15 april en 31 augustus op zaterdag van 10 tot 12u30 en 13u30 tot 16u30.

VOS Travel Nederland

Theodora Versteeghstraat 82
7558 HV HengeloTel: +31 (0)74/277.83.82- Fax: +31 (0)74/277.83.13
E-mail: info@vostravel.nl
Website: http://www.vostravel.nl


Openingsuren

Maandag t/m zaterdag 10.00 - 17.00 uur, graag even een afspraak maken.

Het VOS Travel team

  Tom Hoornaert Zaakvoerder tom@vostravel.be
       
  Carlos Deprez Fietsen en wandelen (kantoor België) carlos@vostravel.be
  Rewert Wolthoff Fietsen en wandelen (kantoor Nederland) info@vostravel.nl
  Ronny Vandevelde  Winterreizen en incentives ronny@vostravel.be
       
  Ronald Boerjan Office Manager - Reservaties en administratie ronald@vostravel.be
  Dirk Dedobbelaere Reservaties en administratie dirk@vostravel.be
  Liesbeth De Grande Reservaties en administratie liesbeth@vostravel.be
  Tim Vuylsteke Reservaties en administratie tim@vostravel.be
  Dries Deberdt Reservaties en administratie dries@vostravel.be
  Lies Bruneel Reservaties en administratie lies@vostravel.be
       
  Trees Masson Boekhouding trees@vostravel.be