Contact

Contact

VOS Travel België

Westlaan 415
B-8800 Roeselare
Tel: +32 (0)51-240340 
E-mail: info@vostravel.be
Website: http://www.vostravel.be
Lic A 5423

Openingsuren
Maandag tot vrijdag 10 - 18 uur telefonisch doorlopend. 
Op zaterdag van 10.00 tot 12.30; tussen 15 april en 31 augustus op zaterdag van 10.00 tot 12.30 en 13.30 tot 16.30.
Indien je ons wenst te bezoeken kan dit enkel op afspraak.

VOS Travel Nederland

Theodora Versteeghstraat 82
7558 HV Hengelo
Tel: +31 (0)74-2778382
E-mail: info@vostravel.nl
Website: http://www.vostravel.nl


Openingsuren

Maandag t/m zaterdag 10.00 - 17.00 uur.
Indien je ons wenst te bezoeken kan dit enkel op afspraak.

Het VOS Travel team

  Tom Hoornaert Zaakvoerder tom@vostravel.be
       
  Carlos Deprez Fietsen en wandelen (kantoor België) carlos@vostravel.be
  Rewert Wolthoff Fietsen en wandelen (kantoor Nederland) info@vostravel.nl
  Ronny Vandevelde  Winterreizen en incentives ronny@vostravel.be
       
  Ronald Boerjan Office Manager - Reservaties en administratie ronald@vostravel.be
  Dirk Dedobbelaere Reservaties en administratie dirk@vostravel.be
  Liesbeth De Grande Reservaties en administratie liesbeth@vostravel.be
  Dries Deberdt Reservaties en administratie dries@vostravel.be
  Lies Bruneel Reservaties en administratie lies@vostravel.be
       
  Trees Masson Boekhouding trees@vostravel.be