VOS Travel

VOS Travel België

Westlaan 415
B-8800 Roeselare

Lic A 5423

Tel: +32 (0)51/240 340 - Fax: +32 (0)51/240 440
E-mail: ski@vostravel.be
Website: http://www.vostravel.be

              

Openingsuren

Maandag tot vrijdag 10 - 18 uur telefonisch doorlopend. Na afspraak steeds welkom in ons kantoor.
Op zaterdag van 10 tot 12u30; tussen 15 april en 31 augustus op zaterdag van 10 tot 12u30 en 13u30 tot 16u30.

    

Hoe VOS Travel Roeselare bereiken?

roeselare_tnVanaf E403 richting uit Kortrijk of Brugge: neem afrit Roeselare / Izegem. Bij de verkeerslichten van de afslag: volg richting Roeselare (uit richting Kortrijk: rechts, uit richting Brugge: links. U rijdt nu op de grote ring rond Roeselare.

Rijd een heel stuk rechtdoor, o.a. voorbij het Sterrebos aan de rechterkant, de bedrijven Midera en Soubry. Rijd door tot aan de verkeerslichten waar Hooglede naar links bewegwijzerd staat. Ga hier naar rechts richting centrum.

Rijd tot aan de verkeerslichten. Er bevindt zich een tankstation op de rechterkant. Ga hier naar rechts. U komt o.a. voorbij de winkel Jonavan aan de rechterkant. Een 50m verder is er een oprit naar rechts met een bord VOS Travel.

 

 

Het VOS Travel team

  Tom Hoornaert Zaakvoerder tom@vostravel.be
  Carlos Deprez Fietsen en wandelen (kantoor België) carlos@vostravel.be
  Rewert Wolthoff Fietsen en wandelen (kantoor Nederland) info@vostravel.nl
       
  Ronald Boerjan Office Manager - Reservaties en administratie ronald@vostravel.be
  Dirk Dedobbelaere Reservaties en administratie dirk@vostravel.be
  Liesbeth De Grande Reservaties en administratie liesbeth@vostravel.be
  Tim Vuylsteke Reservaties en administratie tim@vostravel.be
  Dries Deberdt Reservaties en administratie dries@vostravel.be
  Lies Bruneel Reservaties en administratie lies@vostravel.be
       
  Ronny Vandevelde Winterreizen en incentives ronny@vostravel.be
       
  Trees Masson Boekhouding trees@vostravel.be
Favorieten Recent bekeken